Верифікований профіль
12
Років досвіду
12
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
832
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (4)

  • 56 000 $
    1 120 $/м²

    Академіка Заболотного вул., 54/2

    2 кімнати
    50 / 30 / 8 м²
    поверх 8 з 10
    1989 рік побудови
    сьогодні
    Продається 2-кімнатна квартира на вулиці Заболотного / Семена Палія. Чудове планування — «чеський проект». У квартирі виконано ремонт, залишаються всі меблі та побутова техніка. Закритий доглянутий двір, чиста парадна, встановлено новий ліфт, парадна на домофоні. Добре розвинена інфраструктура: у безпосередній близькості супермаркети, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту, парк. Телефонуйте! Організую перегляд у зручний час!
    Рієлтор
  • 36 000 $
    818 $/м²

    Князя Володимира Великого просп., 77а

    1 кімната
    44 / 20 / 8 м²
    поверх 4 з 16
    сьогодні
    У продажу чудова однокімнатна квартира на Добровольського! 4-й поверх 16-поверхового будинку, проєкт «стільниковий». Найкраще планування — з двома лоджіями. Загальна площа — 44 м², кімната — 20 м², кухня — 8 м². Зроблено косметичний ремонт, встановлено меблі та побутову техніку. Меблі та техніка залишаються новим власникам! Ідеально підходить для комфортного життя або здачі в оренду. Чиста парадна, два ліфти. Доглянута прибудинкова територія, є дитячий майданчик. У пішій доступності: школа, дитячий садок, супермаркети, магазини, аптека, відділення банків, поліклініка. Телефонуйте! Відповімо на всі запитання та організуємо показ у зручний для вас час!
    Рієлтор
  • 47 000 $
    588 $/м²

    Князя Володимира Великого просп., 159

    3 кімнати
    80 / 55 / 11 м²
    поверх 3 з 9
    сьогодні
    Продам 3-кімнатну квартиру на Добровольського (пр. Князя Володимира Великого). Теплий цегляний будинок. Третій поверх. Загальна площа квартири 80 м², з них житлова — 55 м², кухня — 11 м². У квартирі виконано косметичний ремонт, частково залишаються меблі та побутова техніка. Відмінне планування, кімнати роздільні та просторі. Вікна: євробрус та металопластик, два кондиціонери. У кроковій доступності торгові центри, школи, дитячі садки, поліклініка, зупинка громадського транспорту. Телефонуйте! Організую перегляд у зручний час!
    Рієлтор
  • 45 000 $
    1 098 $/м²

    Ярослава Баїса вул. (Володимира Висоцького), 21

    1 кімната
    41 / 18 / 11 м²
    поверх 9 з 10
    сьогодні
    У продажу 1-кімнатна квартира на Висоцького! Теплий цегляний будинок. У квартирі виконано капітальний ремонт, встановлено всі необхідні меблі та побутову техніку. Закрита та доглянута територія. Будинок розташований всередині кварталу, подалі від дороги та шуму. У пішій доступності є вся необхідна інфраструктура: дитячі садки, дві школи, відділення банків, кав’ярні, супермаркети, спортивні секції, парк. Телефонуйте! Організую показ!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.